ul. Krasińskiego 29

40-273 Katowice

tel: (0-32) 256 19 54

faks: (0-32) 256 19 54

e-mail: biuro@akapis.pl


Strona głównaO firmieOfertaKontakt
Menu oferty

O firmie

Firma nasza istnieje od 2000 roku. Powstała w wyniku wydzielenia się z ENERGOAPARATURY S.A. i przejęcia "Wydziału produkcji aparatury".

Nasza działalność obejmuje produkcję aparatury kontrolno-pomiarowej i sygnalizacyjnej, prefabrykację rozdzielni niskiego napięcia, szaf pomiarowych i sterujących oraz usługi w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych, sterowania i AKP oraz systemów pomiarowych.

Oferta produkcyjna to przetworniki ciśnienia i różnicy ciśnień, układy sygnalizacji poziomu, systemy kontroli płomienia w kotłach energetycznych, wskaźniki cyfrowe, sygnalizatory akustyczne, akustyczno-optyczne i telefoniczne sygnalizatory akustyczne oraz przyrządy laboratoryjne takie jak oporniki dekadowe, oporniki wzorcowe, zadajniki temperatury.

Wykonujemy również naprawy, kalibracje i wzorcowanie przyrządów pomiarowych. Posiadamy wysokiej jakości maszyny, urządzenia, przyrządy pomiarowe oraz narzędzia do produkcji aparatury. Nasi inżynierowie i technicy to wysokiej klasy specjaliści w konstruowaniu i produkcji aparatury kontrolno-pomiarowej oraz urządzeń automatyki przemysłowe.

W naszej produkcji wykorzystujemy opracowane i sprawdzone w ENERGOAPARATURZE rozwiązania konstrukcyjne i technologiczne, a także wprowadzamy nowe konstrukcje oparte na najnowocześniejszej technologii. Nawiązaliśmy współpracę z szeregiem zakładów wspomagających naszą produkcję w celu dalszego rozszerzania asortymentu oraz doskonalenia naszych wyrobów. Zapewniamy wysoką jakość produkowanej przez nas aparatury przy bardzo konkurencyjnych cenach.

W zakresie instalacji elektrycznych, sterowania i AKP oraz systemów pomiarowych oferujemy kompleksowe usługi począwszy od projektu poprzez kompletację i dostawy aparatury pomiarowej i sprzętu AKP, prace montażowe do pełnego rozruchu całej instalacji. Oferujemy sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi pracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac montażowych i rozruchowych urządzeń automatyki przemysłowej.

Udzielamy również konsultacji i porad w dziedzinie pomiarów wielkości fizyko-chemicznych i elektrycznych. Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w doborze odpowiedniej dla danej sytuacji metody pomiaru, doborze najwłaściwszych przyrządów pomiarowych oraz sposobu ich instalacji. Oferujemy również możliwość opracowania i wykonania nietypowych rozwiązań przyrządów pomiarowych do specjalnych zastosowań.

Mamy nadzieję, że nasza działalność spełni Państwa oczekiwania i znajdą Państwo w naszej ofercie rozwiązania odpowiadające Waszym potrzebom. Zapraszamy do współpracy.